O projekcie „Senior ON” w radiu COSMO

Modelowy Projekt „Senior ON. Transgraniczne szkolenia z zakresu dostępu do kultury online” stał się 21 kwietnia 2021 r. bohaterem audycji w niemieckim radiu COSMO skierowanym do Polaków mieszkających w Niemczech.

Młodych ludzi do oferty kulturalnej online przekonywać nie trzeba. Gorzej jest jednak z seniorami, a to ich pandemia koronawirusa wykluczyła z życia publicznego najbardziej - mówi Monika Stefanek rozpoczynając reportaż.

Jak ze skutkami pandemii radzą sobie partnerzy projektu: Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Miasto Pasewalk i Stowarzyszenie Muzyczne w Pasewalk, dowiedzą się Państwo z reportażu „Seniorzy z pogranicza bliżej muzyki klasycznej”. Zapraszamy do wysłuchania podcastu: kliknij tutaj

Projekt „Senior ON. Transgraniczne szkolenia z zakresu dostępu do kultury online” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania)”
Fot. screen ze strony www1.wrd.de

27-04-2021, 13:07:53