Sesja zdjęciowa do projektu "Senior ON"

Nie ma na świecie bardziej uroczych modeli…Swoich wizerunków użyczyli nam pani Urszula Kwaśniewska, pracująca w sekretariacie Filharmonii, i Henryk Matrzak, pełniący w Filharmonii zadania archiwisty.

Oboje są oczywiście wielkimi melomanami i regularnie słuchają naszej orkiestry na koncertach. Na potrzeby projektu zagrali parę seniorów, oglądających w domowym zaciszu koncert, nadawany wprost ze złotej sali Filharmonii w Szczecinie.

Projekt zakłada zwiększenie kompetencji seniorów w zakresie swobodnego poruszania się po cyfrowym świecie. Seniorów uczyć będą juniorzy, dla których z racji wieku jest to „naturalne środowisko”. W naszej sesji zdjęciowej w juniorów, pod których okiem seniorzy szlifują kompetencje cyfrowe, wcielili się licealistka Karolina Burdzińska i student Daniel Cywka.

Piękne zdjęcia do projektu wykonała Kamila Kozioł.
O stylizację i make-up naszych modeli zadbała Grażyna Matczak, która zajmuje się makijażem pod marką Lustro:
facebook.com/lustrograzyna
Producentem sesji była Kamila Mostowik-Matczak, koordynatorka projektu „Senior ON” .

22-04-2021, 11:43:26